Davet

Sevgili Meslektașlarımız ve Değerli Sektör Temsilcileri

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği’nin her yıl düzenlediği Yıllık Kongresi, hem ülkemizde hem de tüm dünyada yaşanan Covid-19 pandemisi nedeniyle 2021 yılına ertelenmiştir. Ancak 2020 yılında değerli hekimlerimizi bilgi pekiştirmeleri için online olarak biraraya getirmek üzere KHVHD 2020 Yıl Sonu Buluşması’nı e-toplantı olarak gerçekleştirmeye karar verdik. Yapacağımız e-toplantılar hem katılımcıların sağlığı hem de katılımcı sayısı açısından çok daha güvenli ve pozitif sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Fiziksel kongrelerimize her sene artan bir oranla 850 veteriner hekim katılırken, e-toplantılarımızı 1000 kişinin üzerinde kayıtlı katılımcının takip etmesi beklenmektedir.

E-toplantımız Aralık ayı içerisinde 2-9-16-23 Aralık 2020 tarihlerinde seri toplantılar olarak düzenlenecektir. E-Toplantımız “Tanıdan Tedaviye Klinik Uygulamalar” teması ile birbirinden değerli konușmacıları Küçük Hayvan Hekimleri ile bulușturmayı ve güncel bilgileri dinamik oturumlarla paylașmayı hedeflemektedir. Bu amaçla konularında tanınmıș konușmacıları dijital platformda sizlerle bir araya getireceğiz.

Küçük Hayvan Hekimliğinin her alanından uzman kișilerin güncel bilgiler ile klinik tedavi, tanı ve klinik yönetimlere tutacakları ıșıkla hep birlikte aydınlanabilmek, bilgilerimizi, deneyimlerimizi paylașmak üzere sizlerle bir araya gelmek en büyük dileğimiz.

Mesleki sevgi ve saygılarımızla…
Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği